Exkurze/pronájem

Nabídka k pořádání akcí

Chcete se podívat, jak v Černé Hoře vaříme pivo? Objednejte si prohlídku pivovaru!

Podmínky pro vstup osob do vnitřních a venkovních prostor pivovarů skupiny Pivovary Lobkowicz Group,a.s

V návaznosti na zhoršující se nákazovou situaci a přijatá vládní opatření pozastavujeme exkurze pivovarem. Toto opatření  platí od pondělí 25.10.2021 do odvolání.

Návštěvník pivovaru skupiny Pivovary Lobkowicz Group, a.s. – účastník exkurze je před vstupem do pivovaru povinen doložit svoji bezinfekčnost v souladu s platným opatřením Ministerstva zdravotnictví ČR.

Organizátor exkurze neumožní vstup do vnitřních a vnějších prostor pivovaru osobám bez ochranného prostředku dýchacích cest (nos, ústa), kterým je respirátor nebo obdobný prostředek (vždy bez výdechového ventilu) naplňující minimálně všechny technické podmínky a požadavky pro výrobek, včetně filtrační účinnosti alespoň 94 % dle příslušných norem, s výjimkami pro tento typ prostředku stanovenými mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví, které upravuje povinnost užití ochranného prostředku dýchacích cest.

Organizátor exkurze si vyhrazuje právo podmínky pro vstup do prostor pivovaru za účelem exkurzí měnit, nebo zrušit na základě vývoje epidemiologické situace a aktuálního opatření Ministerstva zdravotnictví ČR.

Od 1. 7. 2021  rádi přivítáme návštěvníky našeho pivovaru
Objednávejte prosím s minimálně týdenním předstihem na tel. 538 765 111 v pracovní dny od 7:00 do 15:00 hod. nebo na e-mailu:

exkurze@pivovarch.cz.

Minimální obsazenost jedné prohlídky je 8 osob, maximální počet je 20 osob. V případě vyššího počtu se účastníci rozdělí na skupiny po 20 osobách. Každá skupina půjde se samostatným průvodcem s minimálně 15 minutovým rozestupem mezi exkurzemi tak aby se účastníci ze skupiny nepotkávali.    

Trasa prohlídky vede po schodištích, prohlídka není vhodná pro osoby s omezením pohybu. Do areálu pivovaru prosím nevstupujte dříve než 5 minut před začátkem exkurze.

Prohlídky jsou pořádány každý den po předchozí domluvě od  8:00 do 17:30.

Prohlídky trvá 60 minut včetně ochutnávky piva

Základní cena prohlídky – 150 Kč/osoba.

Cena zahrnuje ochutnávku piva.

Děti od 6 do 18 let  – 50 Kč/osoba.
Děti do 6 let zdarma.
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

 

Daruje dárkový poukaz

V našem e – shopu koupíte dárkový poukaz na exkurzi pivovarem s platností 12 měsíců. e – shop

Máte zájem o větší akci s pivním programem? Objednejte si pronájem pivovarských prostor.

Kontaktujte nás: marketing@pivovary-lobkowicz.cz

 

 

 

 

Je vám více než 18 let?

Potvrďte prosím, že je vám více než 18 let.